Rubriky:

Fortuna liga

Povede Slavii trenér Hapal? Od Senice dostal povolení jednat

12. června 2014 11:43 - Praha

Novým trenérem fotbalistů Slavie Praha by se mohl stát Pavel Hapal. Ten dostal od svého zaměstnavatele slovenské Senice povolení jednat s vršovickým klubem a s vedením "sešívaných" by se měl sejít v pátek. Informoval o tom slovenský deník Šport.

 

Jan Handrejch, Právo

Hapal působí ve slovenském týmu od března. "Má u nás smlouvu ještě na rok. Když přicházel, počítali jsme s ním na delší období. Ale nemůžeme ovlivnit zájem ze strany silnějších, větších a historicky úspěšnějších klubů. Korektně nám oznámil, že ho pražský klub oslovil, pro nás je korektní mu nebránit v jednání," řekl prezident senického klubu Viktor Blažek.

"Protože je Pavel na dovolené v zahraničí, jeho rozhovory se Slavií proběhnou v pátek. V případě, že bychom se trojstranně dohodli na jeho uvolnění, budeme mít víkend na to, abychom řešili trenérskou otázku u nás," dodal Blažek.

Bývalý reprezentant Hapal je jedním z trenérů, o kterých se spekuluje v souvislosti s volným postem ve Slavii. Čtyřiačtyřicetiletý český kouč má s první ligou bohaté zkušenosti, vedl Opavu, Zlín, Ostravu a Mladou Boleslav.

Slavia shání trenéra poté, co po sezoně na její lavičce skončil Nizozemec Alex Pastoor.

ČTK, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - Fortuna liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..