Rubriky:

1. liga

Stratil a Fillo budou hostovat v Příbrami

28. července 2014 19:22 - Příbram

Fotbalový klub v Příbrami získal dvě posily. Na půlroční hostování z Viktorie Plzeň zamířili k Litavce útočník Lukáš Stratil a záložník Martin Fillo. Západočeský klub o tom informoval v tiskové zprávě.

 

fcviktoria.cz

Dvacetiletý Stratil naváže na jarní část minulé sezóny, kterou strávil na hostování v Příbrami, poté co jej z klubu od Litavky odkoupila Plzeň. Talentovaný útočník dal v předchozím ligovém ročníku pět gólů.

"Stratil se vrací do známého prostředí, kde si udělal fotbalové jméno. Věříme, že bude pravidelně nastupovat a dále sbírat cenné ligové zkušenosti. Počítáme s tím, že do zimní přípravy se zapojí ve Viktorii a popere se o stabilní místo v prvním týmu," uvedl generální manažer Plzně Adolf Šádek.

Osmadvacetiletý Fillo má na kontě 134 startů v první lize. V nabitém plzeňském kádru se ale v posledních letech neprosadil, minulou sezónu strávil na hostování v anglickém třetiligovém Brentfordu. "Fillo se v Příbrami připravuje již několik týdnů, v posledních dnech se dotáhly veškeré administrativní náležitosti," dodal Šádek.

ČTK

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..