Rubriky:

1. liga

Poslední rozloučení s Františkem Hrdličkou proběhne ve čtvrtek Na Stínadlech

4. srpna 2014 15:21 - Teplice

Poslední rozloučení s ředitelem klubu FK Teplice Františkem Hrdličkou, který v sobotu náhle zemřel na následky mozkové mrtvice, proběhne ve čtvrtek 7. srpna. Smuteční obřad se uskuteční v 11 hodin na teplickém stadiónu Na Stínadlech. Informovaly o tom oficiální internetové stránky severočeského týmu.

 

Ondřej Hájek, ČTK

Úspěšného funkcionáře postihla ve středu odpoledne mozková příhoda. Hrdlička byl následně převezen do ústecké nemocnice, kde v sobotu v dopoledních hodinách ve věku 57 let zemřel.

Šokující zpráva krutě zasáhla celý teplický klub včetně fanoušků. Ti se místo na zápas s Českými Budějovicemi, který byl odložen, vypravili do areálu Na Stínadlech, aby uctili jeho památku. Klub vytvořil před hlavním vchodem do útrob stadiónu pietní místo, kam lidé přicházeli pokládat květiny a zapálit svíčky.

František Hrdlička působil v Teplicích od roku 1993. Pod jeho vedením severočeský celek postoupil do nejvyšší soutěže a zahrál si i evropské poháry. Vedle toho byl také členem výkonného výboru Fotbalové asociace ČR.

jsv, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..