Rubriky:

1. liga

Kuka se chystá na Němce, jako manažer v Plzni končí

15. ledna 2015 17:10 - Plzeň

Fotbalový internacionál ve fotbalové Plzni končí. Po dvou letech opouští Pavel Kuka pozici sportovně-technického manažera Viktorie. „Stálé angažmá Pavla Kuky končí ve Štruncových sadech po vzájemné dohodě obou stran. Jedním z hlavních důvodů je Pavlova angažovanost ve sdružení Czech Team 96, které má před sebou prestižní a organizačně náročný duel českého a německého národního týmu v pražském Edenu,“ potvrdil informaci generální manažer klubu Adolf Šádek.

 

Michal Krumphanzl, ČTK

Po podzimu vedoucí klub Synot ligy se s bývalým útočníkem nerozchází úplně.

„Stálé Pavlovo angažmá bylo ukončeno v přátelském duchu, Pavel Kuka navíc bude nadále s klubem ve vybraných sportovních oblastech externě spolupracovat," doplnil Šádek.

„Bylo pro mě ctí podílet se na každodenním chodu nejlepšího českého klubu současnosti, načerpal jsem neocenitelné pracovní zkušenosti. S vedením Viktorie budu nadále v úzkém kontaktu a samozřejmě budu viktoriánům držet palce v boji o ligový titul," ujistil Pavel Kuka.

"Za dva roky svého působení v Doosan Areně jsem poznal po pracovní i lidské stránce množství skvělých kolegů, se kterými rád zůstanu také do budoucna v kontaktu. Nyní upnu veškerou pracovní pozornost ke květnovému duelu českých a německých legend," dodal Kuka.

dos, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..