Rubriky:

Fortuna liga

Teplice získaly záložníka Mozola z Frýdku-Místku

24. ledna 2015 17:19 - Teplice

Fotbalisty Teplic posílil záložník Václav Mozol z druholigového Frýdku-Místku. Třiadvacetiletý hráč uspěl v severočeském klubu na testech, které absolvoval v úvodu přípravy. V závěru tohoto týdne byl dotažen jeho přestup na Stínadla.

 

Vlastimil Vacek, Právo

"Václav Mozol prokázal během zkoušky své schopnosti a ukázal svůj potenciál pro nejvyšší soutěž, proto jsme rádi, že se nám podařilo dokončit jeho přestup," pochvaluje si na klubovbém webu Jan Skýpala, sportovní ředitel FK Teplice.

Mozol patřil na podzim k ústředním postavám Frýdku-Místku. "Jsem moc šťastný, že jsem na zkoušce uspěl, je to ohromný krok kupředu," zářil štěstím střední záložník, který během dorosteneckých let prošel například pražskou Slavií.

Třiadvacetiletý hráč nejčastěji nastupuje uprostřed záložní řady, ale naskočit může i na jejím levém kraji. "Nejvíce jsem toho odehrál uprostřed, ale i nalevo se cítím dobře, takže s tím není žádný problém. Mezi mé silné stránky patří rychlost, kopací technika a hra jeden na jednoho, rezervy mám trošku v bránění," říká o sobě nová posila Teplic.

dos, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - Fortuna liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..