Rubriky:

1. liga

Mičola se po konci ve Slavii připravuje s Baníkem

9. září 2015 15:14 - Ostrava

Po sérii zdravotních komplikací Tomáš Mičola nedávno po třech letech uzavřel své účinkování v pražské Slavii. S fotbalem ale 26letý rodák z Opavy končit nechce, a tak se po více jak pěti letech zapojil do přípravy ostravského Baníku, za který v minulosti odehrál 97 ligových zápasů a vstřelil 17 branek.

 

Vlastimil Vacek, Právo

"Během působení ve Slavii jsem prodělal určité zdravotní komplikace, naposledy to byl natržený sval, a tak jsem se dostal k rozhodnutí změnit působiště. Nakonec to dopadlo tak, že jsem rozvázal smlouvu a jsem nyní volný hráč," uvedl Mičola v rozhovoru pro internetové stránky ostravského klubu.

V posledním celku prvoligové tabulky zatím bude trénovat. "Rozhodně teď nechci klub ani sebe dostávat pod tlak. Zatím nejsme na ničem konkrétně domluveni. Bude záležet na celkovém postupu mojí tréninkové přípravy a hlavně na tom, jestli mě budou v klubu chtít. Zhruba za měsíc si můžeme říct, nakolik jsem blízko tomu, abych mohl znovu hrát," doplnil vicemistr světa z šampionátu dvacítek v roce 2007 a bývalý hráč Opavy či francouzského Brestu.

tom, Sport.cz, Právo

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..