Rubriky:

1. liga

Návrat Bakoše do Plzně? Prý je hotovo! Blíží se údajně i příchod libereckého Sýkory

11. května 2016 11:36 - Praha

Dobří holubi se vracejí. Návrat Marka Bakoše z Liberce do Plzně je podle informací Práva a Sport.cz zpečetěn. Slovenský útočník ani klub nechtějí záležitost komentovat, nicméně si údajně plácli už před několika dny.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Situace kolem Bakoše, se kterým Liberec váhal uzavřít nový kontrakt, tak má očekávané rozuzlení. Slovan sice nakonec přispěchal na poslední chvíli s nabídkou, ta však prý byla nižší, než stávající kontrakt, který vyprší po sezóně. Návrat do Plzně je logickým krokem, neboť Bakoš zde s rodinou bydlí, na sever Čech dojížděl. Zájem o něj měla údajně i Mladá Boleslav.

„K pohybu v kádru se budeme vyjadřovat až po konci sezóny," řekl tiskový mluvčí Plzně Pavel Pillár. Kádr Viktorie možná opustí po mistrovství Evropy útočník Michal Ďuriš, na kterého přišla v zimě lukrativní nabídka z Francie. Viktoria ji odmítla, pokud však Ďurišovi vyjde evropský šampionát, jeho odchod je víc než pravděpodobný. Bakoš je vhodnou náhradou, svojí vítěznou mentalitou a charakterem bude velkou posilou i do kabiny.

S Bakošem by mohl ze Slovanu dorazit i Jan Sýkora. Jméno rychlonohého 22letého záložníka se v souvislosti s Viktorií několik dnů skloňuje, podle všeho je jeho příchod na dobré cestě.

Sport.cz

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..