Rubriky:

1. liga

O dohrávkách se rozhodne v poledne, v Jihlavě je kritický stav

29. března 2006 09:52 - PRAHA

Osud dvou středečních dohrávaných zápasů první fotbalové ligy je stále nejistý. O tom, zda se budou zápasy Jihlava - Sparta a Příbram - Jablonec hrát, se rozhodne v pravé poledne. Na oba stadiony už vyrazili delegovaní rozhodčí, kteří budou v průběhu dopoledne informovat šéfa profesionálního úseku Iva Lubase.

 

PRÁVO/Václav Jirsa

Ten už dnes ráno v rozhovoru s ČTK naznačil, že zvlášť v Jihlavě se dá počítat s dalším odkladem.

Stav trávníků v obou městech je po velkém oteplení a vydatných deštích velmi špatný. "Z obou míst mám zatím předběžné zprávy, hůře to vypadá v Jihlavě, v Příbrami je stav o něco nadějnější," uvedl Lubas, který definitivní verdikt vydá v pravé poledne.

V Jihlavě se stav hřiště hodně změnil v posledních dvou dnech. "Ještě v úterý ráno byla hrací plocha ve slušném stavu, ovšem následný zatím nepřestávající déšť trávník stále více mění v močál. Hřiště již prostě není schopno po náročné zimě absorbovat další vodu," uvedl mluvčí klubu Miroslav Fuks.

Příbramští funkcionáři jsou optimisty. "Už neprší, na devadesát procent se hrát bude, plocha je podle mého regulérní," řekl technický ředitel Josef Hadraba. Podle něj zatím neohrožuje stadion ani blízká Litavka. "Její stav je sice na hraně, ale nepředpokládám, že by dnes měla hřiště ohrozit," uvedl Hadraba.

Oba hostující týmy zatím k zápasům nevyrazily. "Sparta a Jablonec čekají doma na naše rozhodnutí," řekl Lubas.

ČTK

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..