Rubriky:

1. liga

Hradec musel za problémy v utkání se Slavií platit pokutu

3. listopadu 2016 16:00 - Praha

Fotbalisté Hradce Králové musejí zaplatit pokutu 60 tisíc korun za porušení povinností pořádajícího klubu v utkání se Slavií. Právě Pražané z Edenu dostali od disciplinární komise Ligové fotbalové asociace za podobný přestupek v domácím utkání se Slováckem pokutu 50 tisíc korun.

 

David Taneček, ČTK

Hradec měl v utkání se Slavií problémy s distribucí lístků pro soupeřovy fanoušky a vznikl tak konflikt, jelikož pořadatelé nechtěli vpustit fandy do sektoru, kam měli zakoupený lístek. Někteří se dostali na tribunu až v průběhu zápasu.

Jedno kolo si za vyloučení v duelu s Duklou nezahraje reprezentační záložník Milan Petržela z Plzně a za čtyři žluté karty Ondřej Kušnír (Dukla), Jan Krob (Teplice), Jan Šisler (Karviná), Dame Diop (Zlín) a Ondřej Mihálik (Jablonec).

Ve druhé lize mají jednozápasový trest David Přibyl (Pardubice), Kristian Zbrožek, Petr Zieris, Nikolas Daníček, Daniel Kozma (všichni Varnsdorf), Martin Vyskočil (Frýdek-Místek) a Aleš Rus (Prostějov).

Disciplinární řízení bylo zahájeno se Sigmou Olomouc a Frýdkem-Místkem za výtržnosti fanoušků ve vzájemném utkání Národní ligy. Frýdek-Místek komise vyšetřuje za porušení povinností pořadatele, Sigmu za vhazování pyrotechniky na hrací plochu a za projevy hanobící politickou příslušnost. Vyšetřován je i Elvist Ciku z Táborska za tělesné napadení a vražení do soupeře v utkání s Prostějovem.

ČTK

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..