Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Živě

Hubník na traktoru, Hejda s vozíkem. Viktoriáni se před Římem vyblbli

24. listopadu 2016 12:31 - Plzeň

Čeká je perný večer ve Věčném městě. Jednu příjemnou akci už ovšem stihli realizovat před duelem Evropské ligy s AS Řím. Fotbalisté Plzně nafotili nový klubový kalendář na rok 2017 s názvem Náš život je Viktoria. A pořádně se u toho vyblbli. Kapitán Roman Hubník se stal na chvíli trávníkářem na traktoru, další stoper Lukáš Hejda kustodem s vozíkem na oblečení a třeba záložník Jakub Hromada tiskovým mluvčím.

fcviktoria.cz

Den před zápasem v Římě šel do prodeje týmový kalendář obsahující dvanáct netradičních fotografií z rukou zkušeného plzeňského fotografa Josefa Adlta.

„Tématem kalendáře je představit Viktorii jako jednu velkou rodinu. Hráči se na chvíli obsadili do různých rolí, které jsou spjaty s každodenním chodem klubu. A samozřejmě jsme nezapomněli ani na naše fanoušky, kteří se fotili s trojicí hráčů přímo v kotli," avizuje tiskový mluvčí Václav Hanzlík.

„Já měl od začátku jasno, že chci dělat trávníkáře. V kabině mi kluci říkají sekačka, takže bylo rozhodnuto," směje se Roman Hubník, jenž skutečně usedl za sekačku a vyzkoušel si střihání skvěle upraveného pažitu na stadiónu.

Jak focení probíhalo, se můžete podívat na přiloženém videu.

dos, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: FORTUNA:LIGA

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.

Podsekce:

       
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Play off o Evropu

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..