Rubriky:

1. liga

Poborský nekončí, pokračuje v Č. Budějovicích

7. července 2006 11:34 - ČESKÉ BUDĚJOVICE/PRAHA

Fotbalista Karel Poborský se rozhodl pokračovat v aktivní kariéře. Záložník Českých Budějovic bude i v příštím ročníku hrát za jihočeský klub, který postoupil do nejvyšší soutěže. " V minulých dnech se Karel Poborský rozhodl, že na klubové úrovni bude ve své kariéře ještě pokračovat," citují klubové stránky manažera a trenéra Č. Budějovic Františka Cipra.

 

PRÁVO/Michaela Říhová

Čtyřiatřicetiletý reprezentační rekordman se po neúspěšném šampionátu v Německu rozhodoval, zda ukončí kariéru. Rozhodl se pokračovat na klubové úrovni, zda bude hrát i za národní tým není zatím jisté.

Podle týmových stránek začne počátkem příštího týdne s individuální přípravou, později se připojí k týmu. Po skončení minulé sezóny, během jejíž jarní části Poborského trápilo zranění, se rozhodoval o své budoucnosti. Přestup do zahraničí kvůli rodině zamítl, zahnal i myšlenky na konec kariéry.

V soutěžním zápase se fanouškům představil před dvěma týdny během neúspěšného utkání s Itálií. V poločase jej v Hamburku střídal Štajner, Poborského omezovalo zranění. I po debatách s koučem Ciprem se jihočeský patriot rozhodl pokračovat a dokázat, že kritika jeho výkonů na šampionátu nebyla oprávněná.

Karel Poborský je také akcionářem klubu a z pozice generálního ředitele se podílí na jeho chodu. Do Českých Budějovic se vrátil loni na podzim, když měl neshody s tehdejším koučem Sparty Jaroslavem Hřebíkem.

Sport.cz

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..