Rubriky:

Fortuna liga

Příliš brzy na paniku. Dukla však ještě nemá klid

26. února 2018 13:55 - Praha

Solidní vstupní remíza ve Zlíně je dobře naladila. Start do jarní části sezóny si ovšem fotbalisté pražské Dukly pokazili domácí porážkou s Jabloncem (0:1). Po ní jsou v tabulce s dvaceti body jedenáctí se sedmi body k dobru na sestupové příčky. „Zatím je ještě brzy mluvit o komplikacích,“ vyzývá ke klidu trenér Jaroslav Hynek.

 

Dalibor Glück, ČTK

Paniku nechtějí. Matematika je na druhou stranu jasná. Venku Dukla zatím uhrála jen tři remízy, a tak v sezóně musí těžit hlavně z domácích zápasů. Jenže v posledním podzimním kole na Julisce podlehla Teplicím, teď i Jablonci.

„Každý chce na začátku jara bodovat, aby se brzy odpíchl od neklidných vod. My jsme ve Zlíně zahráli dobře, proti Jablonci jsme ovšem na první zápas nenavázali. Teď se musíme připravit na Bohemku, jedeme dál," srovnává kouč Jaroslav Hynek.

Posun do horní poloviny tabulky se zatím odkládá. „Start se nám nepovedl, v tabulce se díváme pořád hlavně dolů. Teprve až získáme třicet bodů, budeme klidnější," uvědomuje si brankář a kapitán týmu Filip Rada.

Dukla získala na hostování ze Sparty svého bývalého hráče Néstora Albiacha. Otázkou však je, kdy se posila k týmu připojí.

„Víme, co v něm je. Od prvního zimního soustředění má problémy se svalem Sparty. Vyšetřoval ho lékařský tým Sparty i Mladé Boleslavi, která pak od jeho angažování ustoupila. Teď půjde na vyšetření u nás. Tři, čtyři týdny potrvá, než vůbec začne trénovat. Zatím s ním tedy nepočítáme," kaboní se Hynek.

dos, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - Fortuna liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..