Rubriky:

Hokej

Joseph možná zůstane v Detroitu s Haškem

20. srpna 2003 16:13 - TORONTO

Situace kolem brankářů Detroitu Red Wings je možná komplikovanější, než se původně zdálo. Podle deníku Toronto Sun se totiž dosavadní jednička Curtis Joseph podrobí operaci kotníku, která jej vyřadí ze hry do začátku příštího roku. Tím by byla znemožněna Josephova plánovaná výměna do jiného klubu, kterou se mělo uvolnit místo pro Dominika Haška.

 

ČTK

Podle bulvárního listu nebude další Josephovou zastávkou Boston ani St. Louis, ale nemocnice v Clevelandu, kde se prý hráč podrobí operaci zraněného kotníku. Rentgen, který si pravděpodobně objednal zájemce o Josephovy služby Boston, odhalil zranění a léčení po operaci by si mělo vyžádat čtyři až pět měsíců.

Joseph má v Detroitu smlouvu ještě na dvě sezony s ročním příjmem osmi milionů dolarů. Operace by mohla zablokovat jeho přestup, o kterém vedení Red Wings uvažuje po Haškově letošním návratu k hokeji.

Josephův agent Don Meehan nechtěl situaci v současné době komentovat. K zastižení nebyli ani zástupci Detroitu Ken Holland, Jim Nill a Jimmy Devellano.

ČTK, Novinky

Zrušit