Bulis se v ruské lize trefil podruhé za sebou

Podruhé za sebou skóroval český útočník Jan Bulis v ruské lize, v níž pomohl hokejistům Chimiku k vítězství 6:3 nad Jaroslavlí. Hráč, který ještě v minulé sezoóě působil v NHL, otevřel skóre zápasu ve třetí minutě.

Mezi střelce se zapsal také obránce Jan Platil, který na konci druhé třetiny zvýšil vedení Chabarovsku nad Novokuzněckem na 4:1. Jeho tým však nakonec prohrál 4:5 v prodloužení. Gólman Dušan Salfický inkasoval pouze jednou a přispěl k výhře Nižného Novgorodu 5:1 nad Nižněkamskem.

Rusko - 9. kolo:
Chabarovsk - Novokuzněck 4:5 v prodl. (za domácí Platil 1+0), Chimik MO - Jaroslavl 6:3 (za domácí Bulis 1+0), Čeljabinsk - Spartak Moskva 0:1, Magnitogorsk - Omsk 1:0, Nižnij Novgorod - Nižněkamsk 5:1, Petrohrad - Čerepovec 1:3, Togliatti - MVD Podolsk 2:1, Ufa - Dynamo Moskva 4:1, CSKA Moskva - Kazaň 3:1.