Slovan vystřídal Trenčín v čele slovenské extraligy

BRATISLAVA

Bratislavský Slovan předstihl po pátečním 22. kole slovenské extraligy na první příčce hokejisty Trenčína. Svěřenci Antonína Stavjani sice také vyhráli venku, ale na košickém ledě až v prodloužení, zatímco Slovan zvítězil ve Zvolenu 4:1.

Radost hokejistů Slovanu Bratislava

Souboj českých gólmanů v Martině skončil radostněji pro domácího Vlastimila Lakosila, který pomohl k výhře nad Kežmarkem v brance s Josefem Kučerou. Další český brankář Martin Falter dostal od kouče Liptovského Mikuláše šanci až v druhé třetině poté, co jeho kolega Laco třikrát inkasoval.

Slovensko - 22. kolo:
Košice - Trenčín 1:2 v prodl. (Javín 1+0 - Malinský 0+1), Liptovský Mikuláš - Nitra 4:5 (za hosty Vozdecký 0+1), Martin - Kežmarok 5:2 (za domácí Říha 1+1, Podstavek 1+0), Zvolen - Slovan Bratislava 1:4 (za hosty Pavlas 0+1).