Grošek pečetil vysokou výhru Zugu nad Langnau

BERN

Český útočník Michal Grošek zpečetil vysoké vítězství hokejistů Zugu ve švýcarské lize nad Langnau 6:2. Předtím si připsal ještě asistenci u druhé branky domácích. Svůj podíl na výhře měl ve středu také obránce Zdeněk Kutlák, který nahrál v prodloužení na vítězný gól celku Ambri/Piotta na ledě Klotenu.

Fotbalový výsledek, ze kterého však neměli domácí fanoušci radost, se zrodil na ledě Lugana, které prohrálo Rapperswilem 0:1. Ani Curych doma nevyhrál, když nestačil 1:2 na Bern. Jasnou prohru svého týmu viděli fanoušci Fribourgu, jejichž tým prohrál doma s Ženevou 0:5. Naopak v prodloužení se radovali hokejisté Davosu nad hosty z Basileje.

Švýcarská liga, 31. kolo:
Curych - Bern 1:2, Davos - Basilej 3:2 v prodl., Fribourg - Ženeva 0:5, Kloten - Ambri/Piotta 3:4 v prodl. (za hosty Kutlák 0+1), Lugano - Rapperswil 0:1, Zug - Langnau 6:2 (za domácí Grošek 1+1).