Obránce Jiří Marušák pomohl hokejistům Djurgaardenu k výhře

STOCKHOLM

Český hokejový obránce Jiří Marušák vstřelil ve třetí třetině vyrovnávací branku na 2:2 v utkání švédské ligy mezi jeho Djurgaardenem a domácím Södertälje. Hostující celek pak dokonal obrat v prodloužení, kdy pro sebe získal další bod navíc.

Ani dva body Pavla Brendla za gól a přihrávku nepomohly Brynäs v utkání s lídrem tabulky HV 71. Domácí prohra 2:5 znamenala pro Brynäs ztrátu náskoku na klíčovém osmém místě tabulky, zaručujícím postup do play-off.

Švédsko - 40. kolo:
Brynäs - HV 71 2:5 (Brendl 1+1 - Hrdina 0+1), Färjestad - Frölunda 5:4 v prodl., MODO Hockey - Linköping 2:4, Skelleftea - Lulea 3:2 v prodl. (za hosty Chabada 0+1), Södertälje - Djurgaarden 2:3 v prodl. (za hosty Marušák 1+0), Timra - Mora 4:1.