Mistrovský celek Eisbären vyhrál v německé lize i třetí zápas

BERLÍN/HELSINKI

Obhájci mistrovského titulu Eisbären Berlín mají i po třetím kole německé hokejové ligy stoprocentní bilanci. V pátek vyhráli na ledě Frankfurtu 3:1.

Bez porážky jsou ještě hráči Augsburgu, kteří díky skóre vedou tabulku, druhý Mannheim a pátý Krefeld.

Německá liga - 3. kolo:
Duisburg - Ingolstadt 2:6, Frankfurt - Eisbären Berlín 1:3, Hamburk - Düsseldorf 6:3, Hannover - Straubing 2:1, Kassel - Augsburg 2:3, Mannheim - Wolfsburg 2:0.

Lukko Rauma na úvod ligy rozstřílela Ässät Pori

Hokejisté Lukko Rauma vstoupili do nového ročníku finské ligy vysokou výhrou. Před domácími fanoušky dnes rozstříleli Ässät Pori 6:1. Dvěma góly a třemi přihrávkami se blýskl útočník Juha-Pekka Haataja.

Finská liga - 1. kolo:
Lukko Rauma - Ässät Pori 6:1.

Sýkora s Marhou zařídili výhru hokejistů Davosu

Góly českých hokejistů Petra Sýkory a Josefa Marhy v pátek pomohly hokejistům Davosu k ligové výhře 3:2 nad Curychem. Sýkora zvýšil v 46. minutě na 2:1, jeho krajan zařídil o necelé dvě minuty později domácím dvougólové vedení. Curych dokázal v závěru utkání pouze snížit.

Švýcarská liga:
4. kolo: Davos - Curych 3:2 (za domácí Sýkora, Marha oba 1+0), Fribourg - Rapperswil 5:1, Lugano - Langnau 2:5, Zug - Biel 2:4
45. kolo: Ambri/Piotta - Kloten 3:6.