Hamr přispěl přihrávkou k vítězství Klotenu

Hokejisté Klotenu porazili v sobotním 16. kole švýcarské ligy Davos a vyhoupli se před něj na třetí příčku soutěže. K vítězství domácího týmu přispěl i český obránce Radek Hamr, jenž přihrál na jednu ze dvou branek spoluhráče Marka Bella. V čele švýcarské ligy je Zug, jenž vede před Bernem jen díky lepšímu skóre.

Bern v sobotu vyhrál na ledě Ambri/Piotty 4:3, ačkoliv domácí díky gólu dalšího českého obránce Zdeňka Kutláka srovnali skóre v 48. minutě na 3:3. Vítěznou branku ale o tři minuty později zařídil Bernu Simon Gamache.

Švýcarská hokejová liga - 16. kolo:
Ambri/Piotta - Bern 3:4 (za domácí Kutlák 1+0), Biel - Ženeva 4:2, Curych - Langnau 4:2, Kloten - Davos 4:3 (za domácí Hamr 0+1), Lugano - Fribourg 4:2, Zug - Rapperswil 1:2.