Rubriky:

Evropské ligy

Čechmánek odchází z Karlových Varů do Hamburku

8. listopadu 2005 16:07 - HAMBURK (Německo)/KARLOVY VARY

Hokejový brankář Roman Čechmánek odchází z české extraligy do Hamburku. Tvrdí to německá média a oficiální stránka hamburského klubu, prezident Karlových Varů Ladislav Trubač ovšem v úterý řekl, že dohoda ještě uzavřena nebyla. Podle agentury SID byl olympijský vítěz z Nagana a trojnásobný mistr světa do německého celku uvolněn do konce sezóny.

 

SPORT.CZ/Tomáš Fliegl

Vedení Karlových Varů tvrdí, že ještě nic dohodnutého není. "To bych byl překvapený. Dnes jsem si s Romanem domluvil schůzku na zítra, kde se o všem rozhodne," řekl Trubač. Generální manažer klubu Miroslav Vaněk, který změny v kádru řeší obvykle, je momentálně v zahraničí. Hráčův agent Petr Svoboda nezvedal telefon.

Každopádně čtyřiatřicetiletý gólman je podle všeho na cestě z klubu, který měl poprvé v historii dovést do play off. "Jeho situace tu normální není," podotkl Trubač. Jeden z nejlépe placených hráčů extraligy vysedává v Karlových Varech mezi náhradníky, jedničkou se poměrně snadno stal mladík Lukáš Mensator.

Minulý týden dostal Čechmánek od klubu svolení k odchodu. Od té doby vybíral z nabídek z Finska, Ruska a Německa. Nejvážnějším zájemcem o jeho služby byl Hamburk, kterému se zranili tři gólmani. Hamburk podle německých médií vyhrál finanční licitaci s ostatními zájemci.

ČTK, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Evropské ligy

Filtr článků - Evropské ligy