Kovalenko si na Salfického věří, překonal ho dvakrát

MOSKVA

Hokejisté Chimiku uhráli v ruské lize remízu na kluzišti Čerepovce 2:2. Dušan Salfický v brance hostů inkasoval dvakrát od Kovalenka, jemuž nahrával Slovák Somík. Pětatřicetiletý Kovalenko si na českého gólmana věří - před dvěma lety na moskevském turnaji Euro Hockey Tour proti němu proměnil všechny tři samostatné nájezdy.

Remízu vychytal také Vladimír Hudáček v brance předposledního Permu, jenž po čistém kontu z minulého duelu inkasoval v 28. kole jen jednou a Molot doma hrál 1:1 s Novosibirskem. Duel vyvrcholil hromadnou bitkou necelé čtyři minuty před koncem, po níž rozhodčí rozdal 152 trestných minut.

Ruská liga - 28. kolo:
Perm - Novosibirsk 1:1 po prodl., Jaroslavl - Magnitogorsk 0:2, Kazaň - Podolsk 1:1 po prodl., Nižněkamsk - Tver 2:1 v prodl., Čerepovec - Chimik MO 2:2 po prodl. (za hosty Píša 0+1), CSKA Moskva - Novokuzněck 3:0, Spartak Moskva - Dynamo Moskva 2:2 po prodl., Petrohrad - Omsk 1:2.