Hokejisté Nitry vyhráli sedmý zápas a jsou v semifinále

NITRA

Hokejisté Nitry porazili v sedmém utkání čtvrtfinále play-off slovenské extraligy 3:1 Skalici a díky vítězství 4:3 na zápasy postoupili do semifinále. V souboji českých trenérů Antonína Stavjani a Pavla Pazourka tak uspěl dvojnásobný mistr světa Stavjaňa, jehož svěřenci vyhráli základní část.

Dynamax Nitra bude od pátku bojovat o postup do finále proti Žilině, druhou dvojici tvoří Košice a Poprad. Výsledek dnešního duelu zpečetil gólem deset minut před koncem český útočník Mojmír Musil, jeho krajana Vlastimila Lakosila v brance domácích překonal jen v 34. minutě Liščák.

Slovensko - čtvrtfinále, 7. zápas:
Nitra - Skalica 3:1 (1:0, 1:1, 1:0)
Branky: 11. J. Kováčik, 22. M. Kováčik, 50. Musil - 34. Liščák. Rozhodčí: Lauff, Marušin - Valach, Krpelec. Vyloučení: 8:10, navíc J. Kováčik a Kmeč (oba Nitra) 10 min. Využití: 2:0. Diváci: 5000.
Konečný stav série: 4:3.