Rubriky:

Tipsport extraliga

Hokejisté Znojma dostanou po debaklu na Slavii pokuty

5. listopadu 2007 10:40 - ZNOJMO

Po nedělní vysoké prohře 0:7 v Praze se Slavií čekají hokejisty Znojma finanční postihy. Orli v letošní sezóně tápají, stejným výsledkem podlehli i v 15. kole extraligy na ledě Pardubic.

Ani po těchto porážkách a pádu na 12. místo v tabulce ale majitel a prezident znojemského klubu Jaroslav Vlasák změny na trenérských postech před nadcházející reprezentační přestávkou nechystá.

"O něčem podobném neuvažuji. Kdybych ale věděl, jak tým probudit, tak bych to udělal," řekl v pondělí ČTK Vlasák. Přiznal, že měl z nedělního vystoupení Orlů v Praze smutný pocit. "Hráči nebojovali, Slavia si s námi jen dobře zatrénovala. Určitě za špatný výkon padnou finanční postihy a chystám i pohovory s hráči i trenéry," dodal Vlasák.

Znojmu sice vyšel pod vedením nové trenérské dvojice Václav Sýkora, Pavel Hynek start do soutěže a z prvních tří zápasů získalo osm bodů, potom se však týmu přestalo dařit. Až v posledních třech zápasech na domácím ledě v Hostan aréně Znojmo porazilo postupně Litvínov, Zlín a Plzeň. "Zatím se nám ale podařily pouze tyto tři zápasy," podotkl Vlasák.

V dosavadním působení Znojma v extralize od roku 1999 prohráli Orli nejvyšším rozdílem 0:7 v lednu 2003 v Karlových Varech. Letos se jim podařilo tento neslavný klubový rekord hned dvakrát vyrovnat. Kolísavá forma ale provází znojemské hokejisty už od loňské sezóny, kdy si připsali další těžké porážky na Kladně 1:7, v Litvínově 0:6 a v Třinci 2:7.

ČTK

Časová osa: Tipsport extraliga 2019/2020

Filtr článků - Tipsport extraliga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..