Litvínov skončil po výhře nad Fribourgem třetí

LE SENTIER

Hokejisté Litvínova skončili na turnaji Hockeyades ve švýcarském Le Sentier třetí, když v zápase o umístění porazili Fribourg 5:2. Severočeši mají po návratu nabitý program v Tipsport Cupu - v pondělí přivítají Ústí nad Labem, v úterý se představí v Chomutově a ve středu v Karlových Varech.

Litvínov, který ve čtvrtek prohrál na turnaji 1:4 s Nižným Novgorodem a v pátek porazil Zug 7:4, vstoupil do duelu o třetí pozici lépe. V 9. minutě otevřel skóre Viktor Hübl, pak sice vyrovnal Wirz, ale ještě v úvodní třetině vrátil Litvínovu vedení Kubinčák.

V 36. minutě znovu vyrovnal stav Sprunger, v závěru druhé části však skóroval v přesilovce Branda a v závěrečné části pojistili výhru Trávníček a Bahenský.

Turnaj Hockeyades
Litvínov - Fribourg 5:2 (2:1, 1:1, 2:0)
Branky: 9. V. Hübl, 17. Kubinčák, 39. Branda, 44. Trávníček, 49. Bahenský - 14. Wirz, 36. Sprunger. Diváci: 738.