Jaroslavl - Kazaň 2:1Nakládal opět bodoval a pomohl porazit vítěze Gagarinova poháru

Moskva

Hokejisté Jaroslavle bez brankáře Alexandera Saláka, který je stále zraněný, porazili v Kontinentální lize obhájce Gagarinova poháru Kazaň 2:1. Asistencí přispěl k výhře obránce Jakub Nakládal, který bodoval ve čtvrtém utkání v řadě.

Salák kvůli nespecifikovanému zranění nenastoupil za Lokomotiv už v sedmém utkání za sebou. Jeho dvacetiletý kolega Ilja Konovalov kryl 28 střel. Nestačil jen ve 4. minutě na bekhendové zakončení Antona Landera, kterému přihrál do šance Jiří Sekáč.

Hosté doplatili na vyloučení Roba Klinkhammera, který v závěru druhé třetiny dostal za vražení na mantinel trest na pět minut a do konce zápasu. V úvodu třetí části za Nakládalova přispění vyrovnal Petri Kontiola a vzápětí otočil skóre Brandon Kozun.