Jágr skóroval, ale Omsk přišel o vítěznou sérii

MOSKVA

Český útočník Jaromír Jágr vstřelil jediný gól Omsku, který dnes v Kontinentální hokejové lize prohrál na ledě Atlantu Mytišči 1:5. Sibiřský tým podlehl po sérii čtyř vítězství, která vždy vybojoval v prodloužení či nájezdech.

Jaromír Jágr v dresu Avangardu Omsk

Jágr poslal svým jednadvacátým gólem v sezóně Omsk do vedení v 25. minutě, když krátce po skončení přesilové hry hostů překonal kanadského brankáře Raymonda Emeryho.

Atlant však ještě ve druhé třetině zásluhou Esy Pirnese a Sergeje Mozjakina skóre otočil. Oba domácí střelci se prosadili ještě jednou ve třetí části a podepsali se pod jasnou výhru druhého týmu soutěže.

Gólman Adam Svoboda, jenž do Omsku přestoupil v úterý z pražské Slavie, ještě nechytal. Pětigólový příděl inkasoval Alexandr Fomičev.