Rubriky:

Kontinentální liga

Vedení KHL zaregistrovalo Hudlerovu smlouvu s Dynamem Moskva

30. července 2009 20:38 - MOSKVA

Vedení Kontinentální hokejové ligy ve čtvrtek zaregistrovalo smlouvu českého útočníka Jiřího Hudlera s Dynamem Moskva. Pětadvacetiletý hráč podepsal dvouletý kontrakt, který mu podle neoficiálních informací zajišťuje celkový příjem ve výši osm až deset milionů dolarů, již 8. července.

 

Lukáš Táborský, Právo

Vedení KHL však s registrací čekalo, protože Detroit se snažil Hudlerovo rozhodnutí zvrátit a jeho zástupci tvrdili, že je smluvně i nadále vázaný s Red Wings. Český hokejista se totiž po sezóně obrátil na arbitrážní soud, který má určit jeho plat v NHL.

Jednání před arbitráží se konalo dnes a výsledek bude znám v příštích dnech. Hudler i jeho agenti však bez ohledu na to opakovaně uvedli, že vítěz Stanleyova poháru z loňského roku bude v příštích dvou letech hrát za ruský klub v KHL.

Podle ruských médií se vedení Kontinentální ligy rozhodlo zaregistrovat Hudlerovu smlouvu před vyřešením sporu i proto, že zástupci NHL nerespektovali v několika případech v minulých dnech smlouvy hráčů v klubech KHL a bez problémů je nechali podepsat kontrakty v zámoří.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Kontinentální liga

Filtr článků - Kontinentální liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..