Jaroslavl s Irglem a Vašíčkem udolala Čechov až v prodloužení

PRAHA/MOSKVA

Dvoubrankovou ztrátu museli dotahovat hokejisté Jaroslavle v zápase proti Viťjazu Čechov, přesto nakonec odcházeli jako vítězové. V prodloužení totiž o výhře Lokomotivu 3:2 rozhodl svým gólem Alexandr Galimov. V utkání se gólově prosadil i Zbyněk Irgl po přihrávce Josefa Vašíčka.

Zbyněk Irgl a brankář Jaroslavle Gelašvili

Nečekané potíže mají v KHL stále mistři z Kazaně, kteří mají po čtyřech zápasech na kontě jen čtyři body za dvě výhry v prodloužení. A tentokrát dokonce podlehli na domácím ledě Nižněkamsku 2:3.

V zápase přitom dvakrát vedli, jenže na druhý gól Pervyšina dokázal ryche odpovědět Igor Polygalov a stejný hráč nakonec šest minut před koncem zaznamenal i vítěznou trefu.

Čeljabinsk - Jekatěrinburg 4:3 (0:1, 1:1, 3:1)
Branky: 37. Gusmanov, 53. Nikolišin, 54. Krovopuskov, 58. Glinkin - 6. Guljavcev, 38. Sitnikov, 48. Subbotin.
Kazaň - Nižněkamsk 2:3 (1:1, 1:1, 0:1)
Branky: 6. Pesonen, 31. Pervyšin - 32. a 54. Polygalov, 12. Bělov.
Jaroslavl - Viťjaz Čechov 3:2 v prodl. (0:2, 1:0, 1:1 - 1:0)
Branky: 32. Irgl (Vašíček), 52. Anikejenko, 64. Galimov - 4. Komaristyj, 16. Simon.