Rubriky:

Kontinentální liga

Ruský Chabarovsk má políčeno na vítkovického hokejistu Vránu

27. června 2011 15:28 - OSTRAVA

Vítkovický hokejista Petr Vrána má blízko k odchodu do celku účastníka Kontinentální ligy Amuru Chabarovsk. Ruský klub vede jednání s šestadvacetiletým útočníkem i s vedením českého vicemistra a podle všeho je ochotný splnit podmínky výstupní klauzule, která by hráče vyvázala z platné smlouvy. Informaci přinesl internetový server hokej.cz.

 

Alexandra Mlejnková, ČTK

Střední útočník, který byl v širším kádru české reprezentace před letošním mistrovstvím světa na Slovensku, tak zřejmě změní dres. Chabarovsk chce využít výstupní klauzule ve Vránově smlouvě ve Vítkovicích a hokejistu získat už rok před vypršením kontraktu.

"Probíhají jednání, tento týden budeme vědět víc. Mohu potvrdit, že klub o Petra hodně stojí. Amur potřebuje centra, Vránu si zástupci týmu vytipovali už dřív," uvedl pro hokej.cz hráčův agent Pavel Maršoun.

Vrána se v Ostravě po návratu ze zámoří a vážném zranění kolena rozehrál do formy, která neušla pozornosti reprezentačního trenéra Aloise Hadamczika. Bronzový medailista z mistrovství světa dvacítek v roce 2005 na čtyři zápasy znovu nahlédl do národního týmu. V uplynulé sezoně extraligy si připsal 24 gólů a 16 asistencí.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Kontinentální liga

Filtr článků - Kontinentální liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..