Čerepovec - Atlant Mytišči 1:2Hokejistům Čerepovce změna trenéra nepomohla, vypadli s Atlantem

Moskva

Hokejistům Čerepovce změna trenéra před play-off nepomohla. Severstal v sestavě s českým obráncem Ondřejem Němcem vypadl stejně jako minulý rok v osmifinále KHL s Atlantem Mytišči. Loňský finalista dnes vyhrál v šestém duelu série v Čerepovci 2:1 a postoupil po vítězství 4:2 na zápasy.

Hokejisté Čerepovce vypadli v play-off.

Severstal se ujal vedení v 6. minutě díky gólu Nikity Alexejeva, na němž se podílel mistr světa z roku 2010 Němec. Ve třetí třetině však Atlant skóre po brankách Slováka Branka Radivojeviče a Nikolaje Žerděva otočil a zajistil si čtvrtfinále.

Čerepovec prohrál čtyři z posledních šesti zápasů základní části a přišel o výhodu začít osmifinále doma. Kvůli tomu vedení klubu odvolalo den před startem play off hlavního trenéra Dmitrije Kvartalnova a povýšilo jeho asistenta Alexandra Smirnova.