Čerepovec - CSKA 2:3 PPKvapilův gól Čerepovci nestačil, s CSKA prohrál v prodloužení

Moskva

Hokejisté Čerepovce prohráli v Kontinentální lize s CSKA Moskva 2:3 v prodloužení. Za domácí celek jednou skóroval český útočník Marek Kvapil, brankář Jakub Štěpánek si připsal 44 zákroků, ale po půlminutě nastaveného času nestačil v oslabení na střelu Alexandra Radulova.

Čerepovec dal v druhé třetině dva góly během 64 sekund a otočil stav na 2:1. První branku domácího Severstalu vstřelil Kvapil, jenž se trefil pošesté v ročníku. Mistr světa z roku 2010 bodoval v druhém utkání za sebou.

Domácí vedli až do 54. minuty, pak ale využil přesilovku Prochorkin. Jedenáct vteřin před koncem třetí třetiny byl za podražení vyloučen Šefer a v čase 60:33 získal druhý bod pro CSKA Radulov. Čerepovec hrál prodloužení počtvrté z uplynulých pěti zápasů, předtím pokaždé vyhrál na nájezdy.