Novosibirsk - Magnitogorsk 1:5Stav série 1:2Kovář si ve čtvrtfinále KHL připsal čtyři body, Salák nedochytal

Český útočník Jan Kovář vstřelil dva góly, na další dva přihrál a hokejisté Magnitogorsku v třetím čtvrtfinále Kontinentální ligy zvítězili v Novosibirsku vysoko 5:1. Domácí brankář Alexander Salák zápas nedochytal, po pátém gólu ho v 46. minutě vystřídal Nikita Bespalov.

Kovářovy branky v druhé třetině dělilo 13 minut, Sibir mezitím snížil na 1:2. Obě padly zblízka, nejprve po samostatné akci českého útočníka a pak v přesilové hře po přihrávce Sergeje Mozjakina. Magnitogorsk vede v sérii 2:1.

Vítězství si nepřipsal ani další český gólman Dominik Furch, který s Omskem prohrál v Ufě 1:3. Vítězný tým vede ve čtvrtfinálové sérii na čtyři výhry 2:1.