Magnitogorsk - Ufa 6:1Magnitogorsk nastřílel v KHL Ufě šest gólů, jeden dal Filippi

Hokejisté Magnitogorsku vyhráli oba domácí zápasy a v semifinále Kontinentální ligy vedou nad Ufou 2:0. Po středečním vítězství v prodloužení tentokrát soupeře deklasovali 6:1, jednou brankou k tomu přispěl i český útočník Tomáš Filippi.

Metallurg rozhodl utkání v druhé třetině, v níž třemi góly zvýšil na 4:0. Pátý zásah přidal v 49. minutě Filippi, který si u levé tyče počkal na prudkou křížnou přihrávku Alexandra Sjomina mezi obránci a spoluhráči za ní uznale poděkoval pomyslným smeknutím klobouku.

V play off se český útočník trefil počtvrté, jeho spoluhráč Jan Kovář se tentokrát do gólové statistiky zápasu nezapsal.

Hraje se na čtyři vítězství, třetí utkání je na programu v neděli na ledě Ufy.