Čeljabinsk - Jekatěrinburg 0:1 PPOmsk je dalším postupujícím do play off KHL

Moskva

Hokejisté Omsku se stali pátým jistým účastníkem play off Kontinentální ligy. Rozhodla o tom dnešní porážka Jekatěrinburgu na ledě Čeljabinsku 0:1 v prodloužení.

Brankář Pavel Francouz před letištní budovou.

Domácí brankář Pavel Francouz kryl v zápase 36 střel, kapituloval až při samostatném úniku Stanislava Čistova v 64. minutě. Na druhé straně Ivan Lisutin pochytal všech 42 pokusů hráčů Čeljabinsku.

Omsk, který suverénně vede Černyševovu divizi, se přidal k již dříve známým postupujícím do Gagarinova poháru Magnitogorsku, CSKA Moskva, Petrohradu a Kazani.

Tomáš Kundrátek v přesilovce zpečetil vítězství Slovanu Bratislava na ledě Spartaku Moskva 3:0. V sezóně dal sedmý gól a je druhým nejlepším střelcem mezi českými obránci po Janu Kolářovi z Chabarovsku, který má na kontě osm branek. Zatímco Slovan dál bojuje o play off, předposlední tým Západní konference Spartak utrpěl sedmou porážku za sebou.