Čeljabinsk - Jekatěrinburg 5:2Brankář Kovář přihrál v KHL na gól, sám jich ale dostal pět

Brankář Jakub Kovář přihrál na gól Jekatěrinburgu a za pět let v Kontinentální hokejové lize si pošesté připsal asistenci. Jeho tým však v Čeljabinsku prohrál 2:5, domácím vychytal výhru další český gólman Pavel Francouz.

Všech sedm branek padlo až v druhé polovině duelu. Kovář v 37. minutě založil v přesilové hře akci, ze které Anatolij Golyšev vyrovnal na 1:1. Jekatěrinburg držel nerozhodný stav ještě devět minut před koncem, pak ale domácí mužstvo přidalo další tři zásahy. Kovář zneškodnil 34 střel, Francouz o šest více.

Dominik Furch se ve Vladivostoku postavil do branky Omsku v 15. minutě za stavu 0:3. Avangard už ztrátu nedotáhl a prohrál 4:5. Ze střídačky nastoupil do rozehraného zápasu také Alexander Salák z Novosibirsku, který podlehl Kunlunu 4:7. Český brankář pustil šestý gól čínského celku, poslední padl při power play.