Rubriky:

MS 2016

FANTASY: Poslední kolo základních skupin! Náš tým vede Plekanec

17. května 2016 06:36

Jaké hráče postavit do posledních zápasů základních skupin MS v hokeji?

 

Sport.cz

Náš Fantasy tým povede nejproduktivnější hráč české reprezentace Tomáš Plekanec a Roman Červenka. V obraně doporučujeme české duo obránců Jeřábek - Kundrátek.

Do útoku stavíme i vycházející finskou hvězdu Laineho, kterému věříme i přesto, že se Finsko střetne se silnou Kanadou. Předpokládáme, že náš tým proti Švýcarsku neinkasuje, a protože by se do brány měl postavit Francouz, je naší jasnou volbou český brankář, který by mohl vychytat nulu a získat slušnou porci bodů.

Do týmu jsme nominovali i Kanaďany Ceciho a Halla. Hvězda Edmontonu Oilers je téměř 100% zárukou zisku bodů a málokdy vyjde z utkání střelecky naprázdno. Z USA si do našeho týmu našel cestu Matthews, který nastoupí proti Slovákům. Ti prožívají téměř otřesný turnaj.

Fantasy liga hokej

Zrušit


Časová osa: MS 2016

Filtr článků - MS 2016


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..