Živě

Rangers prý lákají Ručinského, aby pomohl Jágrovi

25. prosince 2006 18:18 - NEW YORK

Český hokejista Martin Ručinský by se brzy mohl znovu sejít v jednom týmu s Jaromírem Jágrem. List New York Post napsal, že Rangers po sérii neúspěchů shánějí někoho, kdo by oživil Jágrovu hru, a jeho krajan a bývalý spoluhráč Ručinský se prý jeví jako ideální řešení. Manažer Glen Sather už údajně dokonce jednal se svým protějškem ze St. Louis Johnem Davidsonem.

 

PRÁVO/Michaela Říhová

Pětatřicetiletý Ručinský po minulé sezóně Rangers opustil, když s ním vedení klubu odmítlo uzavřít dvouletou smlouvu. Davidson mu všechny podmínky splnil, včetně ročního platu 2,37 miliónu dolarů. Pokud ho budou chtít Rangers zpátky, budou muset tyto závazky chtě nechtě převzít. Jestliže se obě strany dohodnou, bude to pro Ručinského už čtvrté angažmá v Rangers.

ČTK

EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..