Rubriky:

NHL

Bývalý útočník Messier má blízko k návratu do Rangers

31. května 2007 12:49 - NEW YORK

Jedna z největších ikon historie zámořské NHL útočník Mark Messier se možná vrátí do svého milovaného klubu New York Rangers o něco dříve, než se původně předpokládalo. Nikoliv však proto, aby již nyní vyměnil v pozici generálního manažera Glena Sathera, ale "pouze" na pozici jeho asistenta, kde by nahradil Dona Maloneyho. Ten klub v úterý opustil, aby mohl nastoupit do funkce generálního manažera Phoenixu Coyotes.

 

internet

Legendární Messier je jedním z nejžhavějších kandidátů na uvolněný post. Svůj zájem pracovat u Jezdců dal v minulosti několikrát veřejně najevo. "Ještě před dvěma dny jsem však o ničem nevěděl, je proto těžké o tom nějak více hovořit," řekl ve středu šestačtyřicetiletý Messier. "Rangers však byli z mnoha zřejmých důvodů velkou součástí mého života. Rozhodl jsem se zde žít a s tím vším okolo je to pro mě samozřejmě něco velmi atraktivního," dodal Messier.

Dalším z možných adeptů je i Jim Schoenfeld, bývalý hráč Buffala, Detroitu a Bostonu, který v osmdesátých a devadesátých letech také postupně trénoval Buffalo, New Jersey, Washington a Phoenix. V současnosti působí jako hlavní trenér a zároveň generální manažer u týmu Hartford Wolf Pack v AHL.

ČTK

Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..