Rubriky:

NHL

Živě

Úvodní buly NHL uvidí Helsinky

7. října 2010 09:28 - PRAHA

Než dojde na víkendová pražská utkání Phoenixu s Bostonem, rozjede se NHL ve čtvrtek večer ve finské metropoli i v zámoří. Na úvodní vhazování 93. ligového ročníku dojde v Helsinkách při večerním duelu Minnesoty s Carolinou, další čtyři utkání prvního hracího dne proběhnou v noci na pátek našeho času za oceánem.

 

Paul Battaglia, ČTK/AP

Začátek na evropském ledě má NHL už počtvrté v řadě, letos se ale hraje dokonce ve třech městech. Ve stockholmské hale Globen uvidí zítra a v sobotu dvojzápas Columbusu se San Jose. Rozšířená je nabídka utkání pod širým nebem, na Nový rok dojde v Pittsburghu na prestižní souboj hlavních hvězd soutěže, domácího Crosbyho a washingtonského Ovečkina, a 20. února se rovněž na stadiónu pro americký fotbal uskuteční kanadský duel Calgary–Montreal.

Stanley Cup obhajující Chicago přes léto uzavřelo nové kontrakty s hvězdami Toewsem, Kanem i Keithem, ale osm hráčů z vítězné sestavy je pryč. Mezi favority soutěže jsou tak řazeny vedle posledního finalisty Philadelphie i Washington, obhajující Prezidentskou trofej, dále Pittsburgh, Detroit, San Jose a Vancouver. Základní část NHL čítá 1230 utkání a končí 10. dubna 2011, o tři dny později už pro osm nejlepších z každé konference startuje play-off.

kez, Právo

Zrušit


Časová osa: NHL

Filtr článků - NHL


MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..