Rubriky:

NHL

Živě

Nemám rád Voráčka, přiznal Crosby. Chceme je trochu zmlátit, usmál se Čech

16. dubna 2012 18:10 - Philadelphia/Praha

Prožívají muka, což špatně koušou. Tři porážky v hlavě má i hvězdný Sidney Crosby. Pittsburgh prohrává v NHL s Philadelphií už 0:3 na zápasy. Tučňáci inkasovali dvacet gólů a v posledním utkání se stihl Crosby i poprat. Proti němu se postavil Claude Giroux. Ale ne jen jeho nemá kanadský reprezentant rád. „Nemám rád žádného hráče z jejich týmu,“ přiznal frustrovaný Crosby.

Dva týmy z Pensylvánie se nemají v lásce, a také nebudou. V posledním utkání rozhodčí rozdali 158 trestných minut.

Nevraživost poznal i český útočník Jakub Voráček, který si chtěl zvednout při zápase z ledu rukavici. „Jeho rukavice byla blízko mě, on si ji šel zvednout, tak jsem do ní strčil. Nemám ho rád. Copak jste si mysleli, že mu ji podám," prohlásil po třetí porážce Crosby.

Proč zrovna on nemá rád Voráčka? Důvod? „Nemám ho rád, prostě nemám," dodal Crosby. „Jde o play-off. Nemyslím, že je tu místo pro zálibu, je zřejmé, že jsou podráždění. On nemá rád mě, já nemám rád jeho," přidal se český forvard. "Ve středu se budeme snažit to celé ukončit. Hrát náš hokej a ještě je k tomu trošku zmlátit," usmál se Voráček.

V letošních bojích o Stanley Cup nejde zatím o postup Tučňáků, ale o jejich velký ústup. „První dva zápasy v Pittsburghu byly bláznivé, ale tenhle byl ještě divočejší," nechal se slyšet po výhře 8:4 Danny Briere.

lik,pn, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: NHL

Filtr článků - NHL


MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..