Rubriky:

NHL

OBRAZEM: Fanoušci v zámoří šílí, na start NHL už trénuje i armáda Čechů

14. ledna 2013 15:04 - New York

Takové tréninky už hodně dlouho nezažili... Protagonisté zámořské NHL si užívají konce výluky a kempy před sobotním startem zkrácené sezóny probíhají v obležení fanoušků. Diváci v Americe náležitě vyhladověli a poté, co se hráči dohodli s majiteli klubů, vypuklo nefalšované hokejové šílenství. Objektivy fotoreportérů zachytily také řadu českých legionářů.

 

Darryl Dyck, ČTK/AP

Třinec, České Budějovice, Liberec... To byly v minulých týdnech jejich náhradní štace. Teď už ale čeští hokejisté působící v zámoří naplno makají ve svých zámořských klubech. Přípravné kempy potrvají jen týden, NHL začíná již tuto sobotu.

Start zkráceného ročníku se chystá v hektické atmosféře, nadšení po hokeji vyhladovělých fanoušků nezná mezí. Třeba ve Winnipegu dorazilo na trénink deset tisíc lidí, a tak nebylo divu, že brankář Ondřej Pavelec na závěr kroužil po ledě a rozhazoval mezi natěšené příznivce klubové čepice...

Zkrácený ročník NHL po výluce začne třinácti zápasy v sobotu 19. ledna a program 720 zápasů nahuštěný do 99 hracích dnů skončí v sobotu 27. dubna. Play-off odstartuje o tři dny později, nový vítěz Stanleyova poháru bude korunován nejpozději v pátek 28. června.

dos, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: NHL

Filtr článků - NHL


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..