Rubriky:

NHL

Dohoda těsně před arbitráží! Frolík zůstává ve Winnipegu, navíc si polepší o milión dolarů

29. července 2014 15:12 - Praha
(Aktualizováno: 29. července 2014 15:41)

Jednání o novém kontraktu se táhla dlouhou dobu, teď už má ale období nejistoty za sebou. Hokejový útočník Michael Frolík bude v NHL dál hrát za Winnipeg, se kterým podepsal roční smlouvu na 3,3 miliónu dolarů. Informoval o tom server tsn.ca.

 

Profimedia.cz

Frolíkovi po uplynulém ročníku vypršela tříletá smlouva, kterou podepsal ještě s Chicagem. Po výhře Stanley Cupu s Jestřáby v roce 2013 byl vyměněn do Winnipegu, kde pobíral v minulé sezóně 2,3 milióny dolarů. Po jejím skončení se stal chráněným volným hráčem, Winnipeg tedy na něj měl přednostní právo.

Rokování o novém kontraktu se však dlouho protahovalo a už se zdálo, že o výši platu pro kladenského odchovance rozhodne až arbitráž, která byla naplánována na tento čtvrtek. Dva dny před ní se ale hráč a jeho agent Allan Walsh s klubem přeci jen dohodli. A šestadvacetileté pravé křídlo musí mít radost, neboť finančně si polepší o milión dolarů.

Frolík odehrál v NHL šest sezón, kromě Winnipegu a Chicaga nastupoval ještě za Floridu, která jej v roce 2006 draftovala jako desátého v pořadí a právě za Pantery o dva roky později do NHL nakoukl. V uplynulém ročníku odehrál Frolík za Winnipeg 81 zápasů, ve kterých vstřelil patnáct branek a přidal dvacet sedm asistencí.

škv, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: NHL

Filtr článků - NHL


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..