Rubriky:

Ostatní

V pražském Edenu proběhne tradiční turnaj v halovém hokeji

15. listopadu 2007 09:24 - PRAHA

Od pátku do neděle se v hale v Edenu uskuteční 41. ročník tradičního mezinárodního turnaje v halovém hokeji. Vedle pořádajícího klubu a úřadujícího extraligového šampiona Bohemians Praha se v soutěži mužů představí vídeňské celky AHTC a Post SV. Mezi ženami přijaly pozvání HTHC Hamburk a Prenzlauer Berg Berlín.

"Letošní ročník bude především přehlídkou českých nadějí na úspěch," připomněl předseda Bohemians Ferdinand Veverka, že na poslední chvíli se kvůli účasti v nové soutěži v pozemním hokeji Eurohockey League musely omluvit Grasshoppers Curych, irský Railroad Union a nepřijede ani slovenský národní tým. Na turnaji, kde bude také chybět obhájce loňského prvenství německý Alster, se objeví i reprezentační výběr České republiky, který na letošním mistrovství světa obsadil čtvrté místo.

Turnaj začne v pátek, zápasy o umístění jsou na programu v neděli. Pět týmů v soutěži mužů i šest ženských celků čeká nejdříve základní skupina systémem každý s každým. Nejlepší čtyři mužské týmy se pak v neděli utkají o první místo a o bronz.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní