Rubriky:

Ostatní

VIDEO: Legendy bavily diváky v exhibici v Plzni, pak je přijal Klaus

9. září 2009 23:05 - PLZEŇ

Hokejové legendy ve středu bavily asi tisícovku diváků v plzeňské ČEZ Aréně. Domácí výběr složený ze slavných hráčů v čele s pořadatelem celé akce Milanem Novým zdolal tým někdejších hvězd Washingtonu Capitals 7:4.

 

Petr Eret, ČTK

Ve čtvrtek navštíví zámořští hokejisté českého prezidenta Václava Klause, v sobotu je pak čeká druhé exhibiční vystoupení v Pardubicích.

Prezident Václav Klaus (vpravo) a hokejista Dennis Maruk z týmu Washington Capitals AlumniPrezident Václav Klaus (vpravo) a hokejista Dennis Maruk z týmu Washington Capitals Alumnifoto: Právo/Jan Handrejch

"Staří páni" některého z celků kanadsko-americké NHL se v tuzemsku představili poprvé. Fanoušci mohli vidět v akci Yvona Labreho, jehož dres je umístěn pod střechou arény Washingtonu, Dennise Maruka, Paula MacKinnona, současného trenéra švédské reprezentace Bengta-Akeho Gustafssona nebo jeho krajana Calleho Johanssona.

Exhibiční hokejové utkání týmů legend v Plzni:
Česká republika - Washington Capitals 7:4

Branky: 26. a 32. Volek, 3. Richter, 4. Ťoupal, 27. Mašat, 28. Kučera, 31. Benák - 19. a 38. Johansson, 11. Stewart, 12. Maruk.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Ostatní