Rubriky:

Ostatní

Nominace USA na MS doplnili Wilson, Gardiner a Smith

16. dubna 2011 16:11 - COLORADO SPRINGS

Další tři hokejisté doplnili předběžnou nominaci hokejistů USA na mistrovství světa na Slovensku a trenér Scott Gordon už má v kádru 19 hráčů. Nově byli zařazeni do týmu beci Clay Wilson z Floridy, Jake Gardiner z Toronta Marlies z nižší AHL a útočník Craig Smith z univerzitního týmu Wisconsin z WCHA.

 

Shaun Best, Reuters

Američané vstoupí do mistrovství světa 29. dubna v Košicích proti Rakousku. Další zápasy v základní skupině C sehrají s Norskem a Švédskem.

Předběžná nominace hokejistů USA na mistrovství světa na Slovensku (29. dubna - 15. května):
Brankáři: Ty Conklin (St. Louis Blues/NHL), Al Montoya (New York Islanders/NHL),
obránci: Mark Fayne (New Jersey Devils/NHL), Mike Komisarek (Toronto Maple Leafs/NHL), Kevin Shattenkirk (St. Louis Blues/NHL), Mark Stuart (Atlanta Thrashers/NHL), Clay Wilson (Florida/NHL), Jake Gardiner (Toronto Marlies/AHL),
útočníci: Tim Stapleton, Blake Wheeler (oba Atlanta Thrashers/NHL), Mike Brown (Toronto Maple Leafs/NHL), Chris Kreider (Boston College/HEA), Andy Miele (Miami University/CCHA), Nick Palmieri (New Jersey Devils/NHL), Chris Porter (St. Louis Blues/NHL), Ryan Shannon (Ottawa Senators/NHL), Jack Skille (Florida Panthers/NHL), Yan Stastny (CSKA Moskva/KHL), Craig Smith (University of Wisconsin/WCHA).

ČTK

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní