Rubriky:

Ostatní

VIDEO: Další triky učitele Jágra. Na ledě i v posilovně

17. listopadu 2012 10:07 - Praha

Učitel Jaromír a jeho triky jsou zase tu. Nejproduktivnější Evropan v historii NHL Jágr na sociální síti Facebook zavěsil pokračování úspěšného videa, na němž odhaluje tajemství svého tréninku.

Facebook

Tentokrát předvádí cviky v posilovně zaměřené na posilování nohou, rukou, ramen a břišních svalů a na ledě se za asistence synovce Jiřího věnuje hlavně stabilitě v osobních soubojích. Vše navíc prokládá záběry ze zápasů v NHL, na nichž dokumentuje, jak lze přípravy využít v utkání. „Snad se to video bude lidem líbit stejně jako to první," napsal Jágr na svém oficiálním profilu.

Nezbytnou fyzickou přípravu prokládá i svým osobitým humorem: "Když sem byl malý, říkal nám jeden trenér. Posilovat v době kdy můžeš  dokáže i moje babička. Ale nejdůležitější je posilovat, když už nemůžeš."

V prvním videosestřihu se Jágr minulý týden se svými příznivci podělil o jeden ze svých pravidelných nočních drillů, při němž slovutná „osmašedesátka" trénuje s dvacetikilovou vestou, kolem kotníků má obmotaná dvoukilová závaží a místo puků má posilovací závaží.

A jak olympijský vítěz a dvojnásobný šampión Stanley Cupu a mistr světa prozradil na Facebooku, už prý má v hlavě nápad na další pokračování, v němž by se mohla vedle něho v posilovně objevit i další kladenská hokejová hvězda, útočník Tomáš Plekanec.

ras, mm, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní