Rubriky:

Ostatní

Hokejisté Slovenska mají v nominaci osm hráčů z českých klubů

29. ledna 2013 11:40 - Bratislava

Osm hokejistů z českých klubů zařadil český trenér hokejistů Slovenska Vladimír Vůjtek starší do nominace na Turnaj tří zemí ve Stavangeru. Slováci na severu Evropy změří síly nejdříve v pátek 8. února se Švýcarskem a o den později s domácím Norskem.

 

Jan Handrejch, Právo

Pozvánku dostali čtyři hráči působící v české extralize - obránci René Vydarený z Českých Budějovic, Ján Brejčák z Litvínova a Marek Ďaloga s útočníkem Martinem Bartkem z Pardubic. Zbývající kvarteto - zadák Juraj Mikuš a útočníci Juraj Mikúš, Marcel Hossa a Tomáš Surový - hájí barvy Lva Praha v Kontinentální lize.

Nominace hokejistů Slovenska na Turnaj tří zemí:
Brankáři:
Jaroslav Janus (Slovan Bratislava/KHL), Ján Laco (Donbass Doněck/KHL)
Obránci:
Marek Ďaloga (Pardubice/ČR), Kristián Kudroč (Novosibirsk/KHL), Branislav Mezei (Jekatěrinburg/KHL), Juraj Mikuš (Lev Praha/KHL), Tomáš Starosta (Chanty-Mansijsk/KHL), Ivan Švarný (Slovan Bratislava/KHL), René Vydarený (České Budějovice/ČR), Ján Brejčák (Litvínov/ČR)
Útočníci:
Mário Bližňák, Libor Hudáček, Roman Kukumberg, Peter Ölvecký (všichni Slovan Bratislava/KHL), Marcel Hossa, Juraj Mikúš, Tomáš Surový (všichni Lev Praha/KHL), Marcel Haščák, Tomáš Marcinko (oba Košice), Michael Vandas (Poprad), Martin Bartek (Pardubice/ČR), Branko Radivojevič (Spartak Moskva/KHL), Rastislav Špirko (Jekatěrinburg/KHL)
ČTK

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní