Rubriky:

Ostatní

Pavelec se obořil na kritizujícího Jágra: Tvůj názor absolutně nechápu

1. července 2013 09:31 - Praha

Nepěkně to jiskří mezi kladenskými rodáky Jaromírem Jágrem a Ondřejem Pavelcem. Jádrem sporu je Pavelcova a Voráčkova neúčast na vyhlášení ankety Zlatá hokejka, kterou legendární 68 odsoudila. Brankář Winnipegu se však proti tomuto Jágrovu výroku ohradil.

 

Michal Kamaryt, ČTK

Na vyhlášení ankety Zlatá hokejka se předminulý víkend v Karlových Varech objevili z desítky nejlepších jen čtyři hráči. Někteří nemohli přijet, například Jágr s vítězem ankety Davidem Krejčím hráli finále Stanley Cupu, ale jiní si zvolili jiné aktivity.

„Z toho je mi smutno. Tihle mladí by měli ukázat větší respekt. Tohle se mi vůbec nelíbí," řekl Jágr, aniž by kohokoliv jmenovitě obvinil.

Reprezentační brankář Pavelec, který se společně s Jakubem Voráčkem zúčastnil raději charitativního fotbalového turnaje v Knovízi, však pochopil, že Jágr narážel na něj. „Takové názory nechápu. Absolutně ne. Měli jsme domluvenou akci, šlo o dobrou věc a my jsme si prostě vybrali jinou akci, kde nás potřebují," citoval deník Aha pětadvacetiletého gólmana.

Charitativní akce spojená s dražbou, která byla věnovaná Nikolce, jejíž otec zemřel přímo na fotbalovém hřišti, však prý skončila dřív a hokejisté se tak mohli do Karlových Varů přesunout. „To je úplně jedno. Bylo by nám hloupé přijet na ten turnaj a zmizet," dodal pětadvacetiletý brankář, jenž společně s Jágrem vybojoval v roce 2010 titul mistra světa.

oc, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní