Rubriky:

Ostatní

VIDEO: Jágr zase dřel v nočních hodinách, na trénink sezval i své fanoušky

30. srpna 2013 15:47 - Kladno

Jeho individuální tréninky v pozdních večerních či dokonce nočních hodinách jsou pověstné. Stejně tomu bylo v Kladně i ve čtvrtek, i když s menší výjimkou. Zatímco běžně bývá Jaromír Jágr na zimáku sám, ve čtvrtek jeho přípravu sledovalo několik desítek fanoušků.

www.rytirikladno.cz

Jednačtyřicetiletý forvard, který se v létě pro další sezónu upsal New Jersey Devils, znovu ukázal, jak mu na jeho obdivovatelích záleží. „Dostávám ve zprávách žádosti o podpisy a fotky, pokud to nemáte daleko, tak mívám tréninky každý den mezi 20. - 21. hodinou na zimním stadiónu Kladno. Tam se to dá vše zvládnout," napsal Jágr ve středu večer své Hokejové rodině na Facebooku.

O den později pak dal vědět, že začátek tréninku posouvá na půl desátou. I v tuto dobu dorazilo na stadión několik desítek lidí, kteří si přišli pro podpis hokejové legendy. A všichni nakonec odcházeli spokojeni.

Jágr se nejprve proháněl na ledě s vestou, kterou měl na sobě oblečenou jako závaží, kromě puků využíval i „palačinky", tedy jak sám nazývá kilo a čtvrt těžké kovové závaží kruhovitého tvaru, které v přípravě využíval už v předešlých letech.

Při odpočinku na střídačce se pak fotil s přítomnými fanoušky a rozdával jim podpisy. To vše za skandování skupinky mladíků, kteří vyvolávali jeho jméno. Další příležitost vidět Jágra na vlastní oči při tréninku by lidé měli mít v sobotu, dnes totiž útočník bude v Edenu sledovat fotbalovou bitvu o Superpohár mezi Bayernem Mnichov a Chelsea.

škv, Sport.cz

Zrušit