Rubriky:

Reprezentace

Na Slovensku se už prodalo 160 tisíc vstupenek na mistrovství světa

18. prosince 2010 08:53 - PRAHA

Stále hledáte ideální vánoční dárek? Máte rádi hokej? Chcete vidět úřadující mistry světa? Pokud jste třikrát odpověděli „ano“, tak tady máte možnost. Kupte vstupenku na hokejové mistrovství světa, které se koná na Slovensku na přelomu dubna a května příštího roku. A Češi na toto klání přijedou s cejchem vítěze minulého šampionátu.

 

2011 IIHF World Championship, Slovakia

Šestapadesát zápasů a šestnáct nejlepších týmů z této planety se představí naživo v Bratislavě a Košicích. To vše se rozběhne za 133 dní.

„Zatím se prodalo bezmála 160 tisíc vstupenek. S prodejem v Bratislavě jsme velmi spokojení. Očekáváme, že se zvýší zájem i v Košicích. Týmy jako jsou Kanada, USA nebo Švédsko jsou velkým lákadlem,“ ví dobře generální ředitel šampionátu Igor Němeček.

Kapitán hokejových mistrů světa z Göteborgu 2002 Miroslav Šatan převzal z rukou maskota šampionátu 2011 Gooolyho symbolickou vstupenku.Kapitán hokejových mistrů světa z Göteborgu 2002 Miroslav Šatan převzal z rukou maskota šampionátu 2011 Gooolyho symbolickou vstupenku.foto: ČTK/Jan Koller

Denní vstupenka první kategorie na základní skupinu stojí v Košicích 96 eur (2400 korun českých), druhá kategorie se dá pořídit za 53 eur (1330 korun).

„Vstupenky jsou stále v prodeji. Pořád jsou ještě dostupné lístky na utkání obhájců titulu z Česka,“ připomíná ředitelka pro finance a vstupenky Zuzana  Kelecsényiová. Zároveň ale dodává, že možnost sedmidenní rezervace platí jen do konce tohoto roku. „Potom se už bude dát lístek koupit jen přímo, tedy bez možnosti rezervace,“ upozorňuje.

lik, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Reprezentace

Filtr článků - Reprezentace